Philips 55PUT7630/10 4K ULTRA HD ANDROID GOOGLE TV 139 cm (55"), Pixel Precise Ultra HD, Amazon Alexa, Google asistent, Dolby Vision i Dolby AtmosID EK000781946
Philips 55PUT7630/10 4K ULTRA HD ANDROID GOOGLE TV 139 cm (55"), Pixel Precise Ultra HD, Amazon Alexa, Google asistent, Dolby Vision i Dolby AtmosID: EK000781946
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 999,00 KM
PHILIPS televizor 55PUT7630/10 | Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD | ANDROID GOOGLE TV | Dolby Atmos | Google asistent |
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 GODINA GARANCIJE!
Kupovinom ovog PHILIPS televizora ostvaruješ dodatne 3 godine garancije, ukupno 5 godina! Kako bi ostvario dodatnu garanciju potrebno je da registruješ svoj televizor.
Klikni ovdje za registraciju.
Promocija važi za period kupovine 16.02. do 31.07.2026.godine.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Direktno |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 21.2 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 705.6 mm × 1227.8 mm × 52.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 770.3 mm × 1227.8 mm × 252 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |