LG TV LED 65NANO81A3A, 4K UHD, Smart TV, WebOS 25, α7 AI Processor 4K Gen8, HDR10, CrniID EK000850932
LG TV LED 65NANO81A3A, 4K UHD, Smart TV, WebOS 25, α7 AI Processor 4K Gen8, HDR10, CrniID: EK000850932
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.318,90 KM
- Cijena
- 1.199,90 KM
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α7 AI Processor 4K Gen8 | AI Upscaling | HDR | Optimizator Igre | VRR | AI Sound | AI Acoustic Tuning | FILMMAKER MODE™ | Dynamic Tone Mapping |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 23 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1454mm x 838mm x 57,7mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1454mm x 909mm x 340mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NanoCell |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |