LG QNED televizor 55QNED80A3A , 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID EK000850935
LG QNED televizor 55QNED80A3A , 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID: EK000850935
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.399,00 KM
- Cijena
- 1.049,90 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | QNED Color, procesor alpha 7 4K AI Processor Gen8, AI Magic Remote, Tehnologija zatamnjenja Precision dimming |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 9.7 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 716 x 1236x 29,7 |
| (V x Š x D) s postoljem | 783 x 1236x 257 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NanoCell |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |