LG QNED televizor 43QNED753RA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, α5 AI procesor 4K Gen6, ThinQ AI, AI Super Upscaling 4K, Crni **MODEL 2023**ID EK000564406
LG QNED televizor 43QNED753RA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, α5 AI procesor 4K Gen6, ThinQ AI, AI Super Upscaling 4K, Crni **MODEL 2023**ID: EK000564406
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.079,00 KM
LG QNED televizor 43QNED753RA | Dijagonala: 43"/109 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - webOS | Quantum Dot NanoCell | | α5 AI procesor |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | AI 4К Upscaling | AI Brightness Control | Alexa | Apple Airplay 2 | Apple Homekit | Disney+ | Dimming Pro | Dynamic Tone Mapping | Game Dashboard & Game Optimizer | HDR Gaming Interest Group (HGiG) | Intelligent Voice Recognition | Filmmaker Mode | LG ThinQ AI | Light Sensor | Google Assistant (Market-dependent) | Motion Pro | Multi View | Netflix | QNED Color | Quantum Dot NanoCell Plus display | Prime Video | Multi View | Netflix | YouTube| QNED Color | Prime Video | YouTube |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 9.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 564 mm x 967 mm 57.1 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 621 mm x 967 mm x 216 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| HDMI 2.0 | 1 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |