LG OLED televizor OLED77G51LW, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, α8 AI Processor 4K, 120Hz Native, Magični daljinskiID EK000850957
LG OLED televizor OLED77G51LW, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, α8 AI Processor 4K, 120Hz Native, Magični daljinskiID: EK000850957
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 6.999,00 KM
- Cijena
- 5.949,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Dolby Atmos | Clear Voice Pro | α11 AI Sound Pro | Pixel Dimming |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 34.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1712mm x 982mm x 24,8mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1879mm x 1130mm x 228mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Energetska klasa | E |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |