LG OLED televizor OLED77C51LA, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, AI ThinQ, Brightness Booster, Cinema HDR, Magični daljinski, CrniID EK000850876
LG OLED televizor OLED77C51LA, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, AI ThinQ, Brightness Booster, Cinema HDR, Magični daljinski, CrniID: EK000850876
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 4.999,00 KM
- Cijena
- 4.499,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | alpha 9 AI Processor Gen8, Brightness Booster, AI Magic Remote, G-Sync kompatibilnosti, promjenjive brzine osvježavanja 144Hz VRR |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 27.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 982 x 1711x 47,1 |
| (V x Š x D) s postoljem | 1035 x 1711 x 267 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 77 inch/ 195cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |