LG OLED televizor OLED65B53LA, 65" 4K Ultra HD, Smart TV 2025, webOS 25, Dolby Vision/HDR10/HLG, 120Hz, α8 AI procesor 4K Gen2, Dolby Atmos, CrniID EK000850942
LG OLED televizor OLED65B53LA, 65" 4K Ultra HD, Smart TV 2025, webOS 25, Dolby Vision/HDR10/HLG, 120Hz, α8 AI procesor 4K Gen2, Dolby Atmos, CrniID: EK000850942
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 3.399,00 KM
- Cijena
- 2.599,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α8 AI procesor 4K Gen2 | Dolby Vision | HDR10 | HLG | AI Picture Pro |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 17.3 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1449mm x 832mm x 45,9mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1449mm x 896mm x 235mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |