LG OLED televizor OLED55C51LA, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, 120Hz, AI ThinQ, Brightness Booster, Cinema HDR, Magični daljinski, CrniID EK000850877
LG OLED televizor OLED55C51LA, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, 120Hz, AI ThinQ, Brightness Booster, Cinema HDR, Magični daljinski, CrniID: EK000850877
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 3.099,00 KM
- Cijena
- 2.599,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | alpha 9 AI Processor Gen8, u AI Magic Remote, Savršena boja, LG AI TV, G-Sync kompatibilnosti, promjenjive brzine osvježavanja 144Hz VRR |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 16 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 703 x 1222x 45,1 |
| (V x Š x D) s postoljem | 757 x 1222 x 230 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |