LG OLED evo televizor OLED42C51LA, 42" 4K Ultra HD, Smart TV 2025, webOS 25, Dolby Vision/HDR10/HLG, 144Hz VRR, α9 AI procesor 4K Gen8, Dolby Atmos, CrniID EK000744388
LG OLED evo televizor OLED42C51LA, 42" 4K Ultra HD, Smart TV 2025, webOS 25, Dolby Vision/HDR10/HLG, 144Hz VRR, α9 AI procesor 4K Gen8, Dolby Atmos, CrniID: EK000744388
- 2.499,00 KM
- Cijena
- 2.049,90 KM
LG OLED evo televizor OLED42C51LA | Dijagonala: 42 inch/107 cm | 4K Ultra HD | Smart TV - WebOS | α9 AI procesor 4K Gen8 | Magični daljinski | |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Kvaliteta slike od 4K, postupno povećavanje slike i surround zvuka uz alpha 9 AI Processor Gen8 Razine istinski crne boje u svakom pikselu kreiraju zadivljujući kontrast, dubinu i pojedinosti 100 % vjerodostojnost boje za istinski realistične boje. 100 % volumen boje za bogate nijanse Svjetlije slike iz nove strukture za emitiranje svjetla uz Brightness Booster Novi AI gumb, upravljanje glasom, funkcije povlačenja i ispuštanja na daljinskom upravljaču AI Magic Remote |
| Težina | 10.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 540 x 932 x 41,1 |
| (V x Š x D) s postoljem | 577 x 932 x 170 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 42"/107 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Audio ulaz | Da |