LG LED televizor 65UA75003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID EK000850894
LG LED televizor 65UA75003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID: EK000850894
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 899,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | α7 AI Processor 4K Gen8 | AI Sound | AI Upscaling | FILMMAKER MODE™ | Optimizator Igre |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 22.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1455mm x 841mm x 67,9mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1455mm x 904mm x 269mm |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |