LG LED televizor 55UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID EK000850927
LG LED televizor 55UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID: EK000850927
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 999,00 KM
- Cijena
- 679,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 10.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 710 x 1226x 58,9 |
| (V x Š x D) s postoljem | 776 x 1 226x 292 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |