Hisense QLED televizor 55E7Q PRO, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U8.5 Smart OS, 144Hz VRR,Dolby Atmos, DTS Virtual X decodingID EK000850947
Hisense QLED televizor 55E7Q PRO, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U8.5 Smart OS, 144Hz VRR,Dolby Atmos, DTS Virtual X decodingID: EK000850947
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 899,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 144Hz Game Mode PRO Izvorni 144Hz VRR, pobjeda u svakom frejmu, 144Hz VRR, AMD Freesync PRO Bez sjeckanja, samo igranje, QLED Colour, Hi-Concerto, Dolby Vision.Atmos, AI Slika, AI 4K Upscaler, AI Smooth Motion, AI Senzor osvjetljenja, Game Bar, Filmmaker Mode, Infinity Vision, Glasovna kontrola, VIDAA SMART TV,. |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Težina | 15.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 717 mm x 1234 mm × × 80 cm |
| (V x Š x D) s postoljem | 768 mm x 1234 mm × × 274 cm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |