Hisense QLED televizor 55E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA U9 Smart TV, Dolby Atmos, DTS Virtual X, CrniID EK000838209
Hisense QLED televizor 55E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA U9 Smart TV, Dolby Atmos, DTS Virtual X, CrniID: EK000838209
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 729,90 KM
Hisense QLED televizor 55E7Q | Dijagonala: 55"/140 cm 4K Ultra HD | VIDAA U9 Smart TV | Dolby Atmos | DTS Virtual X | 60Hz |
Saznaj više
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | Ne |
| VESA standard | 400 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 716 mm x 1234 mm × × 81 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 751 mm x 1234 mm × × 298 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |