Hisense MiniLED televizor 75U8NQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, Dolby Atmos, DTS Virtual X decodingID EK000850945
Hisense MiniLED televizor 75U8NQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, Dolby Atmos, DTS Virtual X decodingID: EK000850945
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 3.999,00 KM
- Cijena
- 3.499,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Dolby Atmos | DTS Virtual X dekodiranje | Dolby Vision | HDR | Dolby Vision Gaming |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Težina | 20.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 968 mm x 1671 mm x 56 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1044 mm x 1671 mm x 340 mm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | D |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Ne |