Hisense Mini LED televizor 65U8Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U9 , Hi-View AI Engine PRO,4.1.2 Surround, 165Hz Game Mode Pro, CrniID EK000850954
Hisense Mini LED televizor 65U8Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U9 , Hi-View AI Engine PRO,4.1.2 Surround, 165Hz Game Mode Pro, CrniID: EK000850954
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.999,00 KM
- Cijena
- 2.199,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Mini-LED PRO Istinska tama i zvjezdani sjaj | Hi-View AI Engine PRO Vještačka inteligencija | majstor svakog savršenog kadra | 165Hz Game Mode Ultra | 4.1.2 Višekanalni Surround Zvuk | 165Hz Game Mode Ultra | Anti-Refleksija PRO | QLED Colour With Pantone | AI Chroma senzor osvjetljenja | Total HDR Solution | AI HDR Upscaler | AI 4K Upscaler | AI Scenario | AI Sports Mode – režim za sport | USB-C | Daljinski na solarni pogon | Dolby Vision Atmos | IMAX Enhanced | Filmmaker Mode | Game Bar | Hi-Concerto | Hisense TV Sound Companion | Infinity Vision | Hands-free glasovna kontrola | VIDAA SMART TV | Prilagodljiva visina |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 29.2 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 914 x 1448 x 45 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 997x 1448 x 290 |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 165 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 80 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |