Hisense Mini LED 55U8Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA , Hi-View AI Engine PRO,4.1.2 Surround, 165Hz Game Mode Pro, CrniID EK000838213
Hisense Mini LED 55U8Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA , Hi-View AI Engine PRO,4.1.2 Surround, 165Hz Game Mode Pro, CrniID: EK000838213
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
Hisense Mini LED 55U8Q | Dijagonala: 55"/140 cm 4K Ultra HD | VIDAA | Surround | 165Hz Game Mode Pro | QLED |
Saznaj više
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | Ne |
| VESA standard | 400 x 400 |
| (V x Š x D) bez postolja | 714 mm x 1229 mm × × 47 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 714 mm x 1229 mm × × 290 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |