Hisense LED televizor 58A7100F, 4K Ultra HD, Smart, VIDAA U3.0, Quad Core, CrniID EK000380693
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 978,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Budite sigurni sa odabirom Hisense LED televizora jer kupovinom ovog televizora ostvarujete 5 (2+3) godina garancije! Nakon kupovine televizora potrebno je da svoju garanciju produžite. Klikni ovdje za produženje garancije.
Precizne nijanse boja
Neka se boje vrate u prirodno stanje. Sa sposobnošću da proizvodi tačnije i prirodnije boje, Hisense UHD TV otvoriće novi prozor u stvarnost.

High Dynamic Range
Nevjerovatna dubina. Nevjerovatno živopisan. HDR10 (trenutni industrijski standard za High Dynamic Range kod potrošačkih televizora) otvara sasvim novu paletu boja i kontrasta, tako da možete uživati u zadivljujuće živopisnoj slici sa nevjerovatnom dubinom.

Uživajte u svom omiljenom zabavnom sadržaju jednostavnim priključenjem USB-a
Uživajte u dramaturgiji i uzbuđenju svog omiljenog filma, muzici i fotografijama sa USB-a. Samo priključite USB stik u svoj TV i možete gledati širok spektar sadržaja u jednom jednostavnom koraku.
Prijenos sadržaja putem HDMI ulaza
Hisense televizori podržavaju HDMI ulaze, što stvara multimedijski zabavni centar kod kuće. Omogućava vam da na televizor povežete računare, konzole za igranje i druge uređaje za kućnu zabavu.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2+3 god |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | VIDAA U3.0 |
| Zvuk | 16 W |
| Zakretno postolje | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 58"/148 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
