Hisense LED televizor 55A6Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U8.5 Smart OS, Dolby Vision, Game Mode PLUS, CrniID EK000732547
Hisense LED televizor 55A6Q, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U8.5 Smart OS, Dolby Vision, Game Mode PLUS, CrniID: EK000732547
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 899,00 KM
- Cijena
- 639,90 KM
Hisense LED televizor 55A6Q | Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD | Smart TV-VIDAA OS | AI Smooth Motion | Game Mode Plus |
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | AI 4K Upscaler Mutna slika se unapređuje blizu 4K kvaliteta, AI Smooth Motion Glatka slika bez zamućenja, Game Mode PLUS – Režim za igre, Dolby Vision. |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Težina | 11 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 716 mm x 1234 mm × × 81 cm |
| (V x Š x D) s postoljem | 768 mm x 1234 mm × × 274 cm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |