Haier Mini LED televizor H55M80FUX, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, HDR10, Dolby Atmos, Dolby Vision, SivaID EK000828131
Haier Mini LED televizor H55M80FUX, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, HDR10, Dolby Atmos, Dolby Vision, SivaID: EK000828131
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.109,00 KM
Haier Mini LED televizor H55M80FUX | Dijagonala: 55"/149 cm 4K Ultra HD | Dolby Atoms | HDR10 | Google TV Dolby Vision |
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Haier Mini LED M80FUX Serija
| Brand | Haier |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Težina | 16.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 713 x 1227 x 240 |
| Vrsta display-a | Mini LED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tehnologija | LED |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| Google Assistant | Da |
| CI+ | Da |





