Alpha LED televizor 43G7NUA, 4K Ultra HD, Android, SmartID EK000374527
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 639,00 KM
Garancija: 4 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Alpha LED televizor 43G7NUA
Sve što možete da zamislite u jednom televizoru
Ne samo velika dijagonala, ultra slim dizajn i SMART funkcije, već i sve što možete da poželite od multimedijalnog uređaja vam donosi Alpha 43G7NUA televizor. Besprekoran zvuk i slika su tek početak. Upoznajte nevjerovatne karakteristike ovog televizora!
Pametan televizor na neočekivano visokom nivou
Android televizori premašili su očekivanja i najvećih tehnoloških entuzijasta. Alpha 43G7NUA vam donosi instalirane Netflix, Youtube i Amazon Prime Video aplikacije, ali i čitav spektar Google aplikacija koje doprinose boljem i korisničkom iskustvu - Google Play, Google Play Games, Google Play Movies&TV i Google Play Music. Ovaj televizor ima najpoželjnije funkcije svakog Android telefona a brzi odziv od 6.5 milisekundi idealan je za sve koji znaju šta žele i žele to odmah.


Televizor sa kojim možete da komunicirate
Komfor upotrebe svakog uređaja zasniva se na brzini i efikasnosti njegovog funkcionisanja. Za sve vas koji želite samo najbolje. Alpha 43G7NUA vam donosi i Google asistenta za glasovne komande bez korišćenja daljinskog upravljača za sve vrste pretrage na Google-u.
Promišljen dizajn za bolju iskorišćenost ekrana
Ultra slim uz izuzetno tanak okvir učiniti će da svaki događaj sa Alpha 43G7NUA televizora izgleda kao da se odigrava baš pred vašim očima, a kombinacija crnog okvira i postolja u srebrnoj boji doprinijeti će estetskom utisku svake prostorije.

| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Alpha |
| Boja | Crna/Srebrna |
| Garancija | 4 god |
| Ostalo | Google play Store, Google play Games,Google play Movies & TV, Google play Music, Chromecast, Google asisstant |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 16 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |