MyKi 4 Kids Smart Watch, Pametni sat za djecu, SIM kartica (Nano SIM), Pink-WhiteID EK000530700
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 399,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
MyKi 4
Pametni sat za djecu

MyKi 4 Kids Smart Watch
MyKi 4 je vodootporan! Ima trostruku lokalizaciju i podržava dvosmjerne glasovne i video pozive i funkcije ćaskanja. MyKi 4 ima besplatnu aplikaciju za pametne telefone - MyKi App, dostupnu u Google Play, App Store i Huawei App Gallery. Putem aplikacije možete lako lokalizirati, upravljati i nadzirati MyKi 4, kao i koristiti funkcije chata za slanje brzih glasovnih i tekstualnih poruka, slika i emojija. MyKi 4 je dostupan u 3 moderne i pogodne boje.


GLASOVNI I VIDEO POZIVI
MyKi 4 podržava dvosmjerne glasovne i video pozive na listu unaprijed odabranih sigurnih brojeva putem aplikacije MyKi, dodanih u telefonski imenik pametnog sata. Za povećanu sigurnost, telefonski imenik se u potpunosti kontrolira putem aplikacije MyKi.

CHAT FUNKCIJA
Chat MyKi 4 podržava funkcije dvosmjernog ćaskanja na listi unaprijed odabranih sigurnih brojeva putem aplikacije MyKi, sačuvanih u telefonskom imeniku na pametnom satu. MyKi 4 može slati glasovne ili slikovne poruke za ćaskanje, kao i emotikone i primati tekstualne poruke iz aplikacije.
SOS FUNKCIJA
U slučaju da se pritisne SOS dugme, MyKi 4 će započeti pozive na prethodno odabrani SOS broj dok se ne uspostavi veza. SOS broj se može unaprijed odabrati putem aplikacije MyKi.

| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Myki |
| Boja | Bijelo/Roza |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | SIM kartica (Nano SIM) | Lokacija (Wi-fi, GPS, AGPS, LBS) | Touch Screen | Kamera od 2MP |IP 67 | 2G, 3G, 4G |
| Kapacitet baterije | 800 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| Vodootporan | Da |
| Masa | 55 g |
| Širina | 41 mm |
| Visina | 56 mm |
| Sučelje | Bluetooth |