Anker, Soundcore Capsule 3 Projector BlackID EK000857979
Anker, Soundcore Capsule 3 Projector BlackID: EK000857979
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Tehnička specifikacija
Značajke
Tip projektora
DLP projektor
Tehnologija prikaza
DLP
Maksimalna rezolucija
1920 × 1080
Boja ekrana
Boja
Smjer projekcije
Prednja projekcija
Metoda fokusiranja
Automatski
Kontrast slike
400 : 1
Maksimalna projektovana svjetlina
200 lumena
Maksimalna potrošnja energije
45 W
Minimalna potrošnja energije
0,5 W
Vanjska boja
Crna
Karakteristike projektora
LED lampa
Google TV
Google TV
Ugrađeni uređaji
Zvučnik, glasovna kontrola
Uključena dodatna oprema
Daljinski upravljač
Adapter za napajanje
Kratki vodič za korištenje
Baterije za daljinski upravljač
Adapter za napajanje
Kratki vodič za korištenje
Baterije za daljinski upravljač
Kabl uključen
Kabl za punjenje
Vijek trajanja lampe
30.000 sati
Zvučnik
Faktor oblika zvučnika
Integrisano
Izlazna snaga
8 W
Specifikacije mreže
Standardi usklađeni sa umrežavanjem
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
IEEE 802.11ac
Bluetooth 5.1
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
IEEE 802.11ac
Bluetooth 5.1
Podrška za Wi-Fi
Da
Obezbijeđeni interfejs
USB
1 × USB-C; 1 × USB-A
HDMI
1 × HDMI tip A
Audio izlaz
1 × 3,5 mm mini priključak
Baterija
Kapacitet baterije
52 Wh
Prosječno vrijeme rada baterije
2,5 sata
Dimenzije i težina
Širina
78 mm
Visina
160 mm
Dubina
78 mm
Nominalna težina
0,85 kg
Garancija
Proizvodi iz garancije koji se mogu vratiti
Da
Garantni rok
24 mjeseca
Kriteriji za validaciju garancije
Serijski broj
Logistika
Dužina pakovanja
256 mm
Širina pakovanja
118 mm
Visina pakovanja
113 mm
Bruto težina pakovanja
1,76 kg
Neto težina pakovanja
0,48 kg
Komada u pakovanju
1
Bruto težina kutije
9,78 kg
Paketi u kutiji
60
Vrsta paketa
Kutija
EAN kod
194644176075
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| Svjetlina (ANSI) | 200 lm |
| Trajanje lampe - sati (normal) | 2.5 |
| Dužina | 78 |
| Širina | 78 cm |
| Visina | 160 cm |
| Buka (dB) | 0 dB |
| Masa | 0.85 kg |
| Wireless | Da |
| Zvučnik | Da |