Anker Nebula Mars 3 Projector BlackID EK000857957
Anker Nebula Mars 3 Projector BlackID: EK000857957
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Tehnička specifikacija
Značajke
Tip projektora
DLP projektor
Tehnologija prikaza
DLP
Maksimalna rezolucija
1920 × 1080
Boja ekrana
Boja
Smjer projekcije
Prednja projekcija
Metoda fokusiranja
Automatski
Kontrast slike
400 : 1
Maksimalna projektovana svjetlina
1000 lumena
Operativni sistem
Android TV
Karakteristike projektora
Google TV
Automatska korekcija trapezoidnosti
Automatsko izbjegavanje prepreka
Automatsko prilagođavanje ekranu
Dolby Audio
Automatska korekcija trapezoidnosti
Automatsko izbjegavanje prepreka
Automatsko prilagođavanje ekranu
Dolby Audio
Ugrađeni uređaji
Chromecast
Uključena dodatna oprema
Daljinski upravljač
Adapter za napajanje
Kratki vodič za korištenje
Baterije za daljinski upravljač
Adapter za napajanje
Kratki vodič za korištenje
Baterije za daljinski upravljač
Uključen kabl
Kabel za napajanje
Vijek trajanja lampe
30000 sati
Zvučnik
Faktor oblika zvučnika
Integrisano
Izlazna snaga
40 W
Specifikacije mreže
Podržani protokoli
Bluetooth
Wi-Fi
Wi-Fi
Standardi umrežavanja
Bluetooth 5.1
Obezbijeđeni interfejs
HDMI
1 × HDMI tip A
USB
1
Baterija
Kapacitet baterije
185 Wh
Prosječno vrijeme rada baterije
5 sati
Okolina
Tipičan nivo buke pri radu
28 dB
Dimenzije i težina
Širina
250 mm
Visina
160 mm
Dubina
260 mm
Nominalna težina
4,5 kg
Garancija
Proizvodi iz garancije koji se mogu vratiti
Da
Garantni rok
24 mjeseca
Kriteriji za validaciju garancije
Serijski broj
Logistika
Dužina pakovanja
327 mm
Širina pakovanja
226 mm
Visina pakovanja
313 mm
Bruto težina pakovanja
6,2 kg
Neto težina pakovanja
0,7 kg
Komada u pakovanju
1
Bruto težina kutije
6,89 kg
Paketi u kutiji
1
Vrsta paketa
Kutija
EAN kod
194644135683
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| Svjetlina (ANSI) | 1000 lm |
| Trajanje lampe - sati (normal) | 30000 |
| Dužina | 260 |
| Širina | 250 cm |
| Visina | 160 cm |
| Buka (dB) | 28 dB |
| Masa | 4.5 kg |
| Wireless | Da |
| Zvučnik | Da |