Xiaomi Redmi Note 9 mobitel, 4+128, GreyID EK000373952
Xiaomi Redmi Note 9 mobitel, 4+128, GreyID: EK000373952
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 409,00 KM
Xiaomi Redmi Note 9 mobitel, sivi | Veličina ekrana 6.53" | Četverostruka kamera: 48 MP | Operativni sistem: Android 10.0 | Interna memorija: 128 GB | RAM memorija: 4 GB |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Xiaomi Redmi Note 9 • Sivi mobitel • Interna memorija 128GB • RAM memorija 4 GB • Corning Gorilla Glass 5 • Android 10 Operativni sistem • Helio G85 • Quad Camera: 48/8/2/2MPi • Prednja kamera 13MP • Baterija - 5020mAh, brzo punjenje
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.53 " |
| Tip display-a | 1080 x 2340 |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 3 GB |
| Stražnja kamera | 48 |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.3 |
| Tip procesora | Mediatek Helio G80 |
| Kapacitet baterije | 5020 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | stražnji otisak prsta, brzo punjenje 18W |
| Visina | 162.3 mm |
| Širina | 77.2 mm |
| Dubina | 8.9 mm |