Xiaomi Redmi Note 10 5G, 4+64GB, Chrome SilverID EK000398710
Xiaomi Redmi Note 10 5G, 4+64GB, Chrome SilverID: EK000398710
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 449,00 KM
Veličina zaslona: 6.50 Inča | Originalna garancija: 2 godine | Trostruka kamera: 48+2+2 MP | Interna memorija: 64 GB | RAM memorija: 4 GB | Brzo punjenje 18W |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4+64, Chrome Silver
| Brand | Xiaomi |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.5 " |
| Tip display-a | IPS LCD FHD 1080 x 2400 piksela, Corning Gorilla Glass 3 |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 48 MP, f/1.8 + 2 MP, f/2.2 + 2 MP, f/2.4 + |
| Prednja kamera | 8 |
| Tip procesora | MediaTek MT6833 Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Bočni senzor otiska prsta, brzo punjenje 18W |
| Visina | 161.8 mm |
| Širina | 75.3 mm |
| Dubina | 8.9 mm |