Xiaomi Redmi 9 mobitel, 4+64GB, Carbon GreyID EK000373947
Xiaomi Redmi 9 mobitel, 4+64GB, Carbon GreyID: EK000373947
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 339,00 KM
Xiaomi Redmi 9 mobitel, sivi | Veličina ekrana 6.53" | Četverostruka kamera: 13 MP | Operativni sistem: Android 10.0 | Interna memorija: 64 GB | RAM memorija: 4 GB |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Xiaomi Redmi 9 • Sivi mobitel • Interna memorija 64GB • RAM memorija • Veličina ekrana 6,53' Inči • Full HD ekran • Android operativni sistem • AI Quad kamera • Helio G80 procesor • 2 SIM slota
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.53 " |
| Tip display-a | 1080x2340 |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | 13 |
| Prednja kamera | 8 |
| Tip procesora | Mediatek Helio G80 |
| Kapacitet baterije | 5020 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | senzor otiska prsta, brzo punjenje 18W, NFC, 3.5mm jack |
| Visina | 163.3 mm |
| Širina | 77 mm |
| Dubina | 9.1 mm |