Xiaomi Redmi 15C mobitel, 4+128 GB, Mint GreenID EK000740783
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 299,00 KM
- Cijena
- 269,90 KM
2 god originalne garancije | Ista cijena do 24 rate
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
- 6.9'' display
- 50MP glavna kamera
- Brzi MediaTek Helio procesor
Xiaomi REDMI 15C
Baterija od 6000mAh
6.9'' display
Snažni osmojezgreni procesor
Elegantan i profinjen dizajn
Brzo punjenje od 33W
50MP AI dual camera sustav
Display
6.9''
1600 x 720
120Hz refresh rate
660 nita
8-bit, 16.7 milijuna boja | 83% NTSC
TUV Rheinland Low Blue Light certifikat
TUV Rheinland Circadian Friendly certifikat
TUV Rheinland Flicker Free certifikat
Performanse
MediaTek Helio G81-Ultra | 12nm | octa-core
4GB LPDDR4X RAM
128GB interna memorija
Kamera
Glavna
50MP | 5P leća, f/1.8
Prednja
8MP | f/2.0
Dizajn
173.16 mm x 81.07 mm x 8.2 mm
211g
Mint Green boja
Baterija i punjenje
6000 mAh
33W brzo punjenje | USB-C
Ostalo
Senzor za otisak prsta
AI face unlock
Podrška za FM radio sa slušalicama | Headphone jack
Wi-Fi 2.4GHz | 5GHz
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.9 " |
| Tip display-a | IPS LCD, 120Hz, Corning Gorilla Glass 3 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | da |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | 50 |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široka), 1/4.0, 1.12µm |
| Tip procesora | Osmojezgreni (2x2,0 GHz Cortex-A75 i 6x1,8 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 6000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sistem | HyperOS 2 |
| Ostalo | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, kompas, virtualno očitavanje blizine |
| Visina | 171.6 mm |
| Širina | 79.5 mm |
| Dubina | 8 mm |