Xiaomi POCO X3 NFC mobitel, 6/128GB, Shadow GreyID EK000370496
Xiaomi POCO X3 NFC mobitel, 6/128GB, Shadow GreyID: EK000370496
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 599,00 KM
6,67" 120Hz FHD+ zaslon Gorilla Glass 5, 64 MP glavna kamera, Snapdragon 732G (8 nm) procesor Xiaomi Poco X3 128GB Grey, IPS 6,67'', HDR...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- 6,67" 120Hz FHD+ zaslon
- Gorilla Glass 5,
- 64 MP glavna kamera,
- Snapdragon 732G (8 nm) procesor
Xiaomi Poco X3 128GB Grey, IPS 6,67'', HDR10, 1080x2400, Android 10, Camera 64MP+13+2+2
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.67 " |
| Tip display-a | 1080x2400 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 6 GB |
| Stražnja kamera | 64 |
| Prednja kamera | 20 |
| Tip procesora | Snapdragon 732G |
| Kapacitet baterije | 5160 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | 33W brzo punjenje baterije, bočni senzor otiska prsta |
| Visina | 165.3 mm |
| Širina | 76.8 mm |
| Dubina | 9.4 mm |