Xiaomi Mi 10T Pro 5G mobitel 8+128GB, Cosmic BlackID EK000388828
Xiaomi Mi 10T Pro 5G mobitel 8+128GB, Cosmic BlackID: EK000388828
- Cijena
- 999,00 KM
Veličina zaslona: 6.67 Inča | Originalna garancija: 2 godine | Trostruka kamera: 108+13+5 MP | Interna memorija: 128 GB | RAM memorija: 8 GB | Ekran: 1080 x 2400 piksela FHD+ |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Xiaomi Mi 10T Pro 8+128GB Cosmic Black, 108MP AI trostruka kamera, 6,67'' FHD 144Hz Truecolor ekran, Qualcomm Snapdragon 865 sa 5G, 5000mAh baterija,
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.67 " |
| Tip display-a | 1080 x 2400 piksela FHD+, Corning Gorilla Glass 5, 144Hz, HDR10+ |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 108 MP, f/1.7, 26mm OIS + 13 MP, f/2.4 + 5 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, 27mm |
| Tip procesora | Snapdragon 865 (7 nm+) Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | brzi 5G čipset, 22W brzo punjenje baterije, bočni senzor otiska prsta |
| Visina | 165.1 mm |
| Širina | 76.4 mm |
| Dubina | 9.3 mm |