Samsung mobitel Galaxy S20 Ultra G988F, Dual SIM, BlackID EK000364742
Samsung mobitel Galaxy S20 Ultra G988F, Dual SIM, BlackID: EK000364742
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.049,00 KM
Samsung Galaxy SM-G988BZKPSEEE S20 ultra 4G Crni
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung Galaxy SM-G988BZKPSEEE S20 ultra 4G Crni
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.9 " |
| Tip display-a | 1440x3200 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | do 1 TB |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | Četverostruka |
| Prednja kamera | 40 |
| Tip procesora | Exynos 990 |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Visina | 167 mm |
| Širina | 76 mm |
| Dubina | 8.8 mm |