Samsung mobitel Galaxy A71, SM-A715FZKUSEE, 128GB, Dual SIM, CrniID EK000364583
Samsung mobitel Galaxy A71, SM-A715FZKUSEE, 128GB, Dual SIM, CrniID: EK000364583
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 999,00 KM
Samsung Galaxy A71, SM-A715FZKUSEEE Crni
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy A71, SM-A715FZKUSEEE Crni
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip display-a | 1080x2400 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | do 1 TB |
| RAM memorija | 6 GB |
| Stražnja kamera | Četverostruka |
| Prednja kamera | 32 |
| Tip procesora | Snapdragon 730 |
| Kapacitet baterije | 4500 mAh |
| SIM | Dual |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Visina | 163.6 mm |
| Širina | 76 mm |
| Dubina | 7.7 mm |