Samsung mobitel Galaxy A30S A307F DS, 64GB, crniID EK000364578
Samsung mobitel Galaxy A30S A307F DS, 64GB, crniID: EK000364578
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 599,00 KM
Samsung Galaxy A30S A307F DS, 64GB, crni
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung Galaxy A30S A307F DS, 64GB, crni
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.4 " |
| Tip display-a | 720x1560 |
| Interna memorija | 65 GB |
| Proširiva memorija | do 1 TB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka |
| Prednja kamera | 16 |
| Tip procesora | Exynos 790 |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| SIM | Dual |
| Vrsta OS-a | Android 9.0 (Pie) |
| Visina | 158.5 mm |
| Širina | 74.7 mm |
| Dubina | 7.8 mm |