Samsung Galaxy S25 Ultra 5G mobitel, SM-S938BZTGEUC, 12+512 GB, Titanium GrayID EK000650138
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G mobitel, SM-S938BZTGEUC, 12+512 GB, Titanium GrayID: EK000650138
Plati American Express karticom Intesa Sanpaolo Banke i ostvari dodatnih 15% popusta!
Popust se automatski obračunava u posljednjem koraku kupovine, nakon unosa podataka s kartice.
Akcija traje od 8. do 11. maja u 9:00 sati.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 3.149,00 KM
2 god originalne garancije | Ista cijena do 24 rate
15% uz AMEX
Cijena uz karticu
2.676,65 KM
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G mobitel | Veličina ekrana: 6.8" | Dynamic AMOLED 2X - 120 Hz | Interna memorija: 512 GB | RAM memorija: 12 GB | Četiri kamere: 200 MP + 12 MP Ultra Wide AF |
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Serija | Samsung S25 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.9 " |
| Tip display-a | Dynamic AMOLED 2X | 120 Hz |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 50MP ultraširoka kamera (F1.9, FOV 120˚); 200MP široka kamera (OIS F1.7, FOV 85˚); 50MP telefoto kamera (5x optički zum, OIS F3.4, FOV 22˚); 10MP telefoto kamera (3x optički zum, OIS F2.4, FOV 36˚) |
| Prednja kamera | 12MP prednja kamera (F2.2, FOV 80˚) |
| Tip procesora | Snapdragon® 8 Elite |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, mjerač blizine, kompas, barometar, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (podrška za rad na računaru) Podrška za ultraširokopojasni (UWB) internet |
| Visina | 162.8 mm |
| Širina | 77.6 mm |
| Dubina | 8.2 mm |