Samsung Galaxy S25 FE mobitel, S731BZKGEUC, 8+256 GB, BlackID EK000740131
Samsung Galaxy S25 FE mobitel, S731BZKGEUC, 8+256 GB, BlackID: EK000740131
- Cijena
- 1.599,00 KM
2 god originalne garancije
Samsung Galaxy S25 FE mobitel| Veličina ekrana: 6.7 " | Dynamic AMOLED 2X - 120 Hz | Interna memorija: 256 GB | RAM memorija: 8 GB | Četri kamere: 50 MP |
Saznaj više
Dostavljamo već od 16.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Serija | Samsung S25 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip display-a | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, 1080 x 2340, 1900 nits (peak) |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | 50 MP, f/1.8, 24 mm (širokokutni), 1/1.57", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS 8 MP, f/2.4, 75 mm (telefoto), 1/4.4", 1.0 µm, PDAF, OIS, 3x optički zum 12 MP, f/2.2, 13 mm, 123˚ (ultraširoki), 1/3,0", 1,12 µm |
| Prednja kamera | 12 MP, f/2.2, 26 mm (široki), 1/3.2", 1.12µm |
| Tip procesora | Exynos 2400 10-core (1x3.2GHz Cortex-X4 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 3x2.6GHz Cortex-A720 & 4x1.95GHz Cortex-A520) |
| Kapacitet baterije | 4900 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas, barometar, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (podrška za rad na računaru) |
| Visina | 161.3 mm |
| Širina | 76.6 mm |
| Dubina | 7.4 mm |