Samsung Galaxy A02s 5G mobitel, 3/32 GB, crniID EK000385633
Samsung Galaxy A02s 5G mobitel, 3/32 GB, crniID: EK000385633
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 317,00 KM
Veličina ekrana: 6.5 Inči | Originalna garancija: 24 mjeseca | Trostruka kamera: 13+2+2 MP | Interna memorija: 32 GB | RAM memorija: 3 GB | Velika baterija: 5000 mAh |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.5 " |
| Tip display-a | 720x1600 |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 3 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 13 MP, f/2.2, AF + 2 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Tip procesora | Snapdragon 450 (Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Ostalo | 0 |
| Visina | 164.2 mm |
| Širina | 75.9 mm |
| Dubina | 9.1 mm |