Einhell akumulatorska bušilica TC-CD 18/35 Li - SOLOID EK000231952
Einhell akumulatorska bušilica TC-CD 18/35 Li - SOLOID: EK000231952
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Kupovinom bilo kojeg PXC Einhell SOLO uređaja do 30.4. Starter Kit 2,5 Ah možete dobiti za SAMO 9.90 KM. Za pogodnost je potrebno u korpu ubaciti SOLO uređaj i bateriju s linka iznad.
- 79,00 KM
- Cijena
- 59,00 KM
Dostavljamo već od 14.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
![]() |
Produžena Einhell garancija3 godine garancijeEinhell nudi produženu garanciju za Einhell uređaje i baterije. Potrebno je registrovati online Einhell uređaj unutar 30 dana od dana kupovine. Registraciju možete izvršiti ovdje. |
Einhell TC-CD 18/35 Li - Solo akumulatorska bušilica je popularan pomagač za sve poslove bušenja oko kuće, radionice ili garaže. Član je Power X-Change porodice. Power X-Change punjive baterije se mogu koristiti s bilo kojim uređajem iz porodice. Litij-ion baterije nemaju efekta samopražnjenja što znači da je bušilica uvijek spremna za rad. Ovisno o zahtjevima posla, alat možete podesiti kroz 21 stupanj zateznog momenta do maksimalnih 35 Nm. Brzostezna glava ima prihvat do 10 mm, zamjena svrdla je brza i jednostavna. Ugrađeno LED svjetlo osvjetljava radni prostor kako bi bili precizniji u mračnim uslovima. Ergonomski dizajn i mekani dijelovi drške ne umaraju korisnika ni kod dužeg rada. Ovaj proizvod dolazi bez baterija i punjača.
| Brand | Einhell |
| Garancija | 2 god |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 550 okr/min |
| Broj baterija u paketu | 0 kom |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip proizvoda | Klasične aku bušilice |
| Maks. okretni moment | 35 Nm |
| Kapacitet stezne glave | 0 - 10 mm |
