KETER kućica za vrt tamno siva MANOR 6X5 RID EK000679742
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na označene Beko i Keter proizvode!
Akcija traje do 20.4. Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.560,90 KM
-5% u košarici
Dostavljamo već od 30.04.2026
Garancija: 10 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Kuća Breteuil 6x5 odgovor je na potrebe korisnika koji traže praktična i elegantna rješenja. Krov i zid proizvoda izrađeni su od visokokvalitetnih materijala otpornih na vremenske uvjete, prodor vlage i mehanička oštećenja. Velika unutrašnjost omogućuje pohranjivanje svih vrsta vrtnog pribora i opreme. Unutarnji prostor možete bolje organizirati postavljanjem polica, kuka i vješalica na zidove. Površinska tekstura zadržava rustikalni stil.
| Tip proizvoda | Vrtne kućice |
| Brand | Keter |
| Garancija | 10 god |
| Glavni materijal | PVC |
| Boja | Siva |
| Visina | 226 cm |
| Širina | 185 cm |
| Dužina (cm) | 152 cm |