PENGO set za sushi 9/1 24 x 29 cmID EK000858016
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
PENGO set za sushi 9/1 donosi elegantan komplet za serviranje sushija, predjela i azijskih specijaliteta, izrađen u kombinaciji bambusa, škriljevca i porculana.
PENGO set za sushi 9/1 24 x 29 cm
Set za sushi sastoji se od 9 dijelova i namijenjen je za lijepo, uredno i praktično serviranje. Kombinacija bambusovog pladnja, škriljevog tanjira, porculanskih šalica i bambusovih štapića daje stolu moderan i prirodan izgled, idealan za sushi, umake, male zalogaje i tematska posluživanja.
Komplet za serviranje sushija
Set uključuje bambusov pladanj, škriljevi tanjir, porculanske šalice i bambusove štapiće za jelo. Ovakva kombinacija materijala daje serviranju prirodan, moderan i elegantan izgled.
Pogodan je za sushi, soya sos, wasabi, đumbir, male zalogaje, predjela i dekorativno serviranje azijskih specijaliteta.
Ključne karakteristike
Set za sushi od 9 dijelova
Kombinacija bambusa, škriljevca i porculana
Bambusov pladanj dimenzija 29 x 24,5 cm
Škriljevi tanjir dimenzija 20 x 15 cm
Uključuje 3 porculanske šalice za umake
Uključuje 2 para bambusovih štapića za jelo
Tehničke specifikacije
| Tip proizvoda | Set za sushi / pladanj za serviranje |
|---|---|
| Brand | PENGO |
| Šifra artikla | 931131 |
| Broj dijelova | 9/1 |
| Materijal | Škriljevac, bambus i porculan |
| Dimenzije seta | 24 x 29 cm |
| Bambusov pladanj | 29 x 24,5 cm |
| Škriljevi tanjir | 20 x 15 cm |
| Porculanske šalice | 3 komada, 7 x 2 cm |
| Štapići za jelo | 2 para bambusovih štapića, 24 cm |
| Perivo u perilici posuđa | Da, samo šalice |
| Pogodno za mikrovalnu pećnicu | Da, samo šalice |
| Brand | N/A |
| Tip proizvoda | Pladnjevi |