Villager akumulatorska traktor kosilica Capricorn 38 / 1200 W - 77890ID EK000597797
Villager akumulatorska traktor kosilica Capricorn 38 / 1200 W - 77890ID: EK000597797
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Villager traktorske kosilice

Opis
Oprema:
- Merač radnih sati
- Visoko sedište
- Spojka za pranje kućišta
- Branik
Funkcije:
- Košenje
- Malčiranje
| Tip motora | Indukcijski motor |
| Baterija (napon/kapacitet) | Lead Acid (48V / 75Ah) |
| Snaga motora | 1200 W |
| Širina košnje | 980 mm |
| Visina košnje | 30 mm - 100 mm (centralno) |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 15''/16'' |
| Tip upravljanja | Standardni |
| Radijus okretanja | 41 cm |
| Najveća brzina | 12.8 km/h |
| Masa | 230 kg |
| Tip proizvoda | Traktorske kosilice |
| Brand | Villager |
| Radna širina | 98 cm |
| Min. radna visina | 30 mm |
| Maks. radna visina | 100 mm |
| Snaga motora | 1200 KS |