Villager samohodna motorna kosilica Falcon 5111 B - Briggs & Stratton motor 675 EXi, 163 cm³ / 51 cmID EK000617395
Villager samohodna motorna kosilica Falcon 5111 B - Briggs & Stratton motor 675 EXi, 163 cm³ / 51 cmID: EK000617395
- Cijena
- 1.079,95 KM
Serija Falcon kosilica sa B&S motorima je namijenjena košenju uređenih travnatih površina od 1100 do 1500 m2. Čitava serija je koncipirana tako da pruža širok spektar varijacija kako bi se izašlo u...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Serija Falcon kosilica sa B&S motorima je namijenjena košenju uređenih travnatih površina od 1100 do 1500 m2. Čitava serija je koncipirana tako da pruža širok spektar varijacija kako bi se izašlo u susret svakom korisniku. Ovisno o veličini, nagibu, i stupnju uređenosti travnjaka, omogućeno Vam je da birate između dvije radne širine, dva tipa pogona, sakupljanja ili bočnog izbacivanja otkosa. Ono što je zajedničko za sve tri kosilice je da sve su vrlo robusne i izdržljive konstrukcije, opremljene vrhunskim B&S motorima i imaju sakupljače i set za malčiranje. Visoke performanse i skladan dizajn čine ove kosilice izuzetno atraktivnim i efikasnim na različitim travnjacima.
Funkcije:
Samohodna
Košenje
Sakupljanje
Malčiranje
Bočno izbacivanje
Preporuka: Koristiti Villager 4T ulje i Villager set za zamjenu ulja
Pogonski motor Briggs & Stratton 675Exi
Funkcije:
Samohodna
Košenje
Sakupljanje
Malčiranje
Bočno izbacivanje
Preporuka: Koristiti Villager 4T ulje i Villager set za zamjenu ulja
Pogonski motor Briggs & Stratton 675Exi
Četverotaktni benzinski motor sa zračnim hlađenjem i OHV tehnologijom zapremnine 163 cm³
Nova 675EXi SERIJA motora kombinira snažne performanse s novom razinom lake uporabe. Motor je jednostavan za korištenje, održavanje i pokretanje. Najlakši je motor u klasi. Sadrži brojne značajke koje olakšavaju korištenje, uključujući ReadyStart® i značajke kao što su filteri i pročistači zraka koji ne zahtijevaju korištenje alata pri izmjeni. S naprednom i snažnom OHV platformom koja osigurava tih i miran rad, precizno projektiranje znači da EXi SERIES ne treba redovitu izmjenu ulja – samo povremeno nadolijevanje. EXi SERIES pruža optimalan omjer snage i mase.
GLAVNE KARAKTERISTIKE MOTORA:
- ReadyStart®
- Just Check & Add™ (bez izmjene ulja)
- Podmazivanje prskanjem
- Super LO-Tone ™ ispuh
- Papirnati filter zraka
- Magnetron® elektronički sustav paljenja
- OHV tehnologija
- Niska potrošnja goriva

| Brand | Villager |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 51 cm |
| Preporučena površina košenja | 1500 m² |
| Min. radna visina | 27 mm |
| Maks. radna visina | 80 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 5 |
| Snaga motora | 3.52 W |
| Zapremnina motora | 163 ccm |
| Elektro start | Ne |
| Samohodna | Da |
| Brand motora | Briggs & Stratton |