ISKRA benzinska samohodna kosilica 2,8 kW 53 cm HG53SMH-BID EK000839107
ISKRA benzinska samohodna kosilica 2,8 kW 53 cm HG53SMH-BID: EK000839107
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Motorne kosilice |
| Brand | Iskra |
| Garancija | 2 god |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 53 cm |
| Preporučena površina košenja | 1800 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 75 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 8 |
| Zapremnina motora | 170.1 ccm |
| Snaga motora | 2.8 KS |
| Elektro start | Ne |
| Samohodna | Da |