ISKRA benzinska kosilica 2,4 kW 51 cm ERO GL139-51HPID EK000839125
ISKRA benzinska kosilica 2,4 kW 51 cm ERO GL139-51HPID: EK000839125
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Motorne kosilice |
| Brand | Iskra |
| Garancija | 2 god |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 51 cm |
| Preporučena površina košenja | 1600 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 60 mm |
| Centralno podešavanje visine | Ne |
| Broj položaja visine | 3 |
| Zapremnina motora | 139 ccm |
| Snaga motora | 2.4 KS |
| Elektro start | Ne |
| Samohodna | Ne |