DeWalt električna kutna brusilica 1400 W DWE4237ID EK000617810
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 369,90 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 1 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Dewalt DWE4237 je kutna brusilica nove generacije čiji je promjer ploče 125 mm.Iznimna snaga svrstava je u jednu od najjačih brusilica u svojoj klasi.Trpi iznimna naprezanja pri radu a velika rezerva snage 20je joj dugotrajan vijek korištenja. Restart zaštita, sigurnosni preki20č kako bi se spriječilo slučajno pokretanje nakon nestanka struje.Jetstream tehnologija &n20sh; posebno dizajnirani filteri protiv abrazivnih čestica prašine iz zraka, učinkovito štiti motor i povećava vijek trajanja uređaja.
Do20tnu garanciju možete registrovati ovdje.
| Osnovne karakteristike |
|
| Pribor |
|
| Tehnički po20ci
|
|
| Ulazna snaga | 1200 W |
| Broj okretaja u praznom hodu | 11500 okr/min |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Prihvat | M14 |
| Težina uređaja | 2.20 kg |
| dužina i visina uređaja | 285×80 mm |
| Tip proizvoda | Ugaone brusilice |
| Brand | DeWalt |
| Garancija | 1 + 2 god |
| Regulacija brzine | Ne |
| Snaga | 1400 W |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 11500 okr/min |
| Brusna ploča (Ø) | 125 mm |