Lavor visokotlačni perač One Extra 135ID EK000427666
- 309,90 KM
- Cijena
- 199,90 KM
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Lavor visokotlačni perač One Extra 135
Kompaktni visokotlačni perač sa hladnom vodom
Kompaktan, jednostavan za rukovanje, idealan za sve potrebe čišćenja na otvorenom, One Extra 135 predstavlja se u svoj svojoj svestranosti, osiguravajući visoke performanse, pouzdanost i jednostavnu upotrebu.
Namotaj za crijevo i pametni prostor za odlaganje pribora na poleđini omogućavaju spremanje mašine nakon upotrebe.
![]() |
NAMIJENJENA
|
GLAVNE KARAKTERISTIKE
- Tri klipa, aluminijumska glava pumpe sa ugrađenim bajpas ventilom
- Sistem automatskog zaustavljanja
- Kolica sa ergonomskom ručkom
- Namotaj za crijevo
- Skladište pribora
- Pištolj sa brzim priključkom
- Turbo lance
- Fiksno koplje
- Rotaciona četka
- Sredstvo za čišćenje dvorišta
UKLJUČENI PRIBOR
- Pištolj S'16 sa brzim povezivanjem
- Mlaznica S'12 sa brzim priključivanjem - bez glave mlaznice
- Varijet glava mlaznice D.0,95 podesivi mlaz ventilatora
- Rotox glava mlaznice D.1,025 sa brzom spojkom
- Mlaznica za pjenu sa rezervoarom
- Rotacijska četka sa drškom
- Fix četka
- Četka za čišćenje terasa L25
- Ulazni konektor za brzu spojku sa filterom
| Šifra: | 8.103.0008C / 050167065 |
| Maksimalni pritisak - bar: | 135 |
| Protok vode - l/h: | 420 |
| Napon / Frekvencija - V/Hz: | 230/50 |
| Snaga motora - W: | 1900 |
| Maksimalna temperatura dovoda vode - C°: | 40 |
| Težina - kg: | 8 |
| Dimenzije proizvoda - cm: | 29 x 27 x 66 |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Namotaj za crijevo Nema više nereda, crijevo je uvijek na pravom mjestu čak i na kraju radne faze |
Patio Cleaner Omogućava čišćenje velikih površina sa maksimalnom efikasnošću, bez prskanja i disperzije vode |
Metalna pumpa Aksijalna pumpa sa 3 čelična klipa i aluminijskom glavom pumpe za duži vijek trajanja |
Uputstvo za upotrebu proizvoda
| Tip proizvoda | Visokotlačni perači |
| Brand | Lavor |
| Garancija | 2 god |
| Snaga | 1900 W |
| Napon | 230 V |
| Maximalni pritisak | 135 bar |
| Maks. radni protok | 420 l/h |



