Laptop HP Pavilion 15-eh1003nm 444M7EA, 15.6 FHD, AMD Ryzen 7 5700U, 16GB RAM, 1TB PCIe SSDID EK000402796
- Cijena
- 1.899,00 KM
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Laptop HP Pavilion 15-eh1016nm laptop pravi je izbor bilo da tražite laptop za posao ili zabavu. Pokreće ga snažni AMD Ryzen 7 procesor čijih šest jezgri radi na frekvenciji od 2,1GHz.
Podaci na vašem laptopu će biti pohranjeni na brzi PCIe SSD pogon kapaciteta 1TB, dok će se 16GB RAM-a pobrinuti da imate dovoljno memorije za rad u više programa odjednom.
Za odličan prikaz se brine fullHD IPS ekran visoke rezolucije i AMD Radeon™ Graphics grafika.
Kratke tehničke specifikacije:
Notebook HP Pavilion 15-eh1016nm, ekran 15.6" FullHD IPS, procesor AMD Ryzen™ 7 5700U (2.1 GHz base clock, up to 4.0 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 6 cores), RAM 16GB DDR4 3200MHz, pohrana 1TB PCIe® NVMe™ SSD, grafika AMD Radeon™ Graphics, operativni sistem FreeDOS, težina 1,75kg, garancija 24 mjeseca
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Tamno zelena |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7 |
| Model procesora | 5700U |
| Brzina procesora | 2.1 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 1000 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 2 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.75 kg |
| Ostalo | web camera, čitač memorijskih kartica, IPS ekran |