Laptop Acer Aspire 3 NX.A2ZEX.00C, 15,6 FHD IPS, AMD Athlon Silver 3050U, 8GB RAM, 128GB PCIe NVMe SSD, Windows 11 Home SID EK000443492
- Cijena
- 999,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Acer Aspire 3 laptope karakterizira zapanjujuće tanko kućište i taktilno naglašena površina koji ističu karakteristike realističnog dizajna koji vam omogućuju da budete aktivni, uključeni i u pokretu te se odlikuju tehnologijom koja odgovara vašem stilu života. Precizna dodirna pločica ima brži odziv od standardnih dodirnih pločica, zbog čega možete učinkovitije raditi, a zahvaljujući prostranom tvrdom disku možete jednostavno spremati i dijeliti svoje važne projekte i podatke.
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop Acer Aspire 3 A315-23-R2YV NX.A2ZEX.00C, procesor AMD Athlon Silver 3050U s radnim taktom od 2,30Ghz , Core 2, RAM 8GB DDR4, pohrana 128GB PCIe NVMe SSD, ekran 15,6" FullHD IPS (1920x1080) ComfyView LCD, operativni sistemWindows 11 Home S, grafika AMD Radeon Graphics, stereo zvučnici, web kamera, 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Gigabit Ethernet, USB 2.0, 2x USB 3.1, HDMI, masa 1,90 kg, boja siva
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Acer |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Athlon |
| Model procesora | 3050U |
| Brzina procesora | 2.3 GHz |
| Broj jezgri procesora | 2 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 2666 |
| Kapacitet SSD 1 | 128 GB |
| Model grafičke kartice | Radeon Vega 8 |
| Operativni sistem | Windows 11 Home S mode |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| Broj ćelija baterije | 2 |
| Masa | 1.9 kg |