Laptop ASUS VivoBook 15 X1505ZA-OLED-L721, 15,6 FHD OLED 600nits, Intel Core i7-1255U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, FreeDOSID EK000532178
Laptop ASUS VivoBook 15 X1505ZA-OLED-L721, 15,6 FHD OLED 600nits, Intel Core i7-1255U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, FreeDOSID: EK000532178
- Cijena
- 1.999,00 KM
ASUS laptop Vivobook 15 OLED X1505ZA-OLED-L721, 15,6" FullHD OLED 600nits, Intel Core i7-1255U 10-Core, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, Osvijetljena tastatura, FreeDOS
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop ASUS VivoBook 15 OLED X1505ZA-OLED-L721, procesor Intel Core i7-1255U Processor 1.7 GHz (12M Cache, up to 4.7 GHz, 10 cores) radna memorija 16GB DDR4, ekran 15,6" FHD OLED 600nits (1920 x 1080) Glossy VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, tvrdi disk 512GB PCIe NVMe SSD, operativni sistem FreeDOS, grafička kartica Intel Iris Xe Graphics, tastatura s pozadinskim osvjetljenjem, čitač otiska prsta, stereo zvučnici, 802.11ax, Bluetooth 5.0, 2x USB 3.2, 1x USB 2.0, 1X USB 3.2 Type C, HDMI 1.4, masa 1,7 kg, boja crna, garancija 2 godine
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I7 |
| Model procesora | 1255U |
| Brzina procesora | 1.7 GHz |
| Broj jezgri procesora | 10 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 2400 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Model grafičkog čipa | Intel Iris Xe Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.7 kg |
| Ostalo | 720p HD camera, With privacy shutter, US MIL-STD 810H military-grade standard, Glossy Pantone Display 600nits HDR peak brightness |