Laptop ASUS TUF Gaming F17 FX706LI-HX181, 17,3 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5-10300H, RAM 8GB, SSD 512GB NVMe, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB + gratis ASUS ruksakID EK000380963
Laptop ASUS TUF Gaming F17 FX706LI-HX181, 17,3 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5-10300H, RAM 8GB, SSD 512GB NVMe, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB + gratis ASUS ruksakID: EK000380963
- Cijena
- 2.999,00 KM
Asus TUF Gaming F17 FX706LI-HX181 laptop | 17,3" FullHD IPS 144Hz | Intel Core i5-10300H | 8GB RAM | 512GB NVMe SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB | RGB osvjetljena tastatura |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop ASUS TUF Gaming F17 FX706LI-HX181, ekran 17,3" FHD IPS 144Hz (1920x1080) 250nits Anti-Glare, procesor Intel Core i5-10300H 2.5 GHz (8M Cache, up to 4.5 GHz, 4 cores), RAM 8GB DDR4-2933 ( 1x8GB, max 32GB), pohrana 512GB PCIe NVMe SSD, grafika NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB GDDR6, operativni sistem nema, RGB osvjetljena tastatura, 720p HD web kamera, 802.11ac, Bluetooth 5.0, 1x Type C USB 3.2 Gen 2 with Power Delivery, Display Port and G-Sync, 2x Type A USB 3.2 Gen 1, HDMI 2.0, LAN 10/100/1000 Mbps, boja siva, garancija 2 godine + gratis ASUS ruksak
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Gaming |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 17.3 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | 10300H |
| Brzina procesora | 2.5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 2933 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB GDDR6 |
| Model grafičkog čipa | GeForce GTX 1650 Ti |
| Operativni sistem | nema |
| Osvjetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 2.6 kg |
| Ostalo | IPS 144Hz 250nits ekran, 720p HD web camera, RGB osvjetljena tastatura |