HP laptop 15-fd0065nm, 9S5X1EA-16, 15,6 FHD IPS 300nits, Intel Core i5-1334U, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Warm Gold, FreeDOSID EK000660611
- Cijena
- 1.399,00 KM
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kratke tehničke specifikacije:
HP laptop 15-fd0065nm, 9S5X1EA, procesor Intel Core i5-1334U 1.3GHz (1.3 GHz up to 4.6 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads), radna memorija 16GB DDR4-3200MHz, ekran 15,6" FHD IPS 300nits (1920x1080) Anti-Glare, hard disk 512GB PCIe NVMe SSD, operativni sustav FreeDOS, grafička kartica Intel UHD Graphics, HP True Vision 720p HD kamera, 2 zvučnika, Realtek Wi-Fi 6 (1x1) and Bluetooth 5.3 wireless card, 2x USB 3.1, 1x USB Type-C, HDMI, masa 1,59 kg, boja Warm Gold, HP garancija 12 mjeseci
POKLON:
HP Prelude 15,6 Top Load Torba
Genius miš DX-101 crni
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Zlatna |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | 1334U |
| Brzina procesora | 1.3 GHz |
| Broj jezgri procesora | 10 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Iris Xe Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.59 kg |
| Ostalo | 720p web camera |
