Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 82K2028PSC, 15,6 FHD IPS, AMD Ryzen 5 5500H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB, FreeDOSID EK000574528
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 82K2028PSC, 15,6 FHD IPS, AMD Ryzen 5 5500H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB, FreeDOSID: EK000574528
- Cijena
- 1.799,00 KM
Lenovo laptop IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2028PSC, 15,6" FullHD IPS 250nits, AMD Ryzen 5 5500H Quad-Core, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB, Osvijetljena tastatura, FreeDOS
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 82K2028PSC, procesor AMD Ryzen 5 5500H (4Core / 8Thread, 3.3GHz / 4.2GHz, 2MB L2 / 8MB L3), radna memorija 16GB DDR4 3200Mhz, ekran 1920x1080 FHD 15,6" 250nits, SSD 512GB, operativni sistem FreeDOS, grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 2050, 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI® 2.0, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer only), 2x USB 3.2 Gen 1, masa 2,25 kg, boja crna, garancija 2 godine
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Lenovo |
| Vrsta namjene laptopa | Gaming |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 5600H |
| Brzina procesora | 3.6 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 2050 |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 2050 |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 2.25 kg |
| Ostalo | Antiglare, IPS |

